Witaj na stronie
Olsztyńskiej Wypożyczalni Samochodów


Twoje auto uległo uszkodzeniu w wyniku kolizji lub wypadku?
Zadbamy o bezpłatny samochód zastępczy dla Ciebie!

Zapoznaj się z naszymi bezpłatnymi autami zastępczymi!


Audi A6

Audi A6 to samochód marki premium zakwalifikowany do segmentu pojazdów E. To auto wyróżnia się nowoczesną stylistyką, a jazda tym samochodem dzięki doskonałym właściwościom jezdnym to czysta przyjemność połączona z bezpieczeństwem.

Liczba drzwi: 5
Liczba miejsc: 5
Pojemność: 3000 cm3 - Benz.
Średnie spalanie: 14L/100km
Klimatyzacja: TAK
Wspomaganie: TAK

Kia Ceed

Kia Cee'd to samochód osobowy klasy kompaktowej (autosegment C). Posiadany przez nas egzemplarz jest wyposażony w silnik diesla, który są niezawodny i niezwykle ekonomiczny. Cee'd to połączenie ergonomii, ekonomiczności, bezpieczeństwa oraz niezawodności.

Liczba drzwi: 5
Liczba miejsc: 5
Pojemność: 1582 cm3 - Diesel
Średnie spalanie: 6L/100km
Klimatyzacja: TAK
Wspomaganie: TAK

Opel Insignia

Opel Insignia to auto, które jest szarą eminencją wśród autosegmentu D. Wyposażony w silnik diesla gwarantuje tanią jazdę przy dostojnym wyglądzie. Idealny pojazd na wyjazdy wakacyjne dla czterech osób.

Liczba drzwi: 5
Liczba miejsc: 5
Pojemność: 2000 cm3 - Diesel
Średnie spalanie: 6L/100km
Klimatyzacja: TAK
Wspomaganie: TAK

Ford Mondeo

Komfortowy samochód osobowy klasy D. Mondeo wyróżnia się klasyczną linią nadwozia, a silnik diesla wraz z 5-cio stopniową skrzynią biegów łączy dynamikę z wygodą podróży. Ten model Forda posiada bardzo duży bagażnik, wyjazd wakacyjny dla pięciu osób nie stanowi problemu w tym samochodzie.

Liczba drzwi: 5
Liczba miejsc: 5
Pojemność: 1753 cm3 - Diesel
Średnie spalanie: 7,5L/100km
Klimatyzacja: TAK
Wspomaganie: TAK

Zdjęcie samochodu Model Cena
Audi A6 Bezpłatnie* Zarezerwuj
Opis auta
Kia Ceed Bezpłatnie* Zarezerwuj
Opis auta
Opel Insignia Bezpłatnie* Zarezerwuj
Opis auta
Ford Mondeo Bezpłatnie* Zarezerwuj
Opis auta

*Bezpłatne auto zastępcze to oferta skierowana wyłącznie do osoby (lub podmiotu gospodarczego), która jest posiadaczem samochodu, który uległ uszkodzeniu w wyniku kolizji lub wypadku. Warunkiem skorzystania z usługi wynajmu bezpłatnego auta zastępczego jest aby klient był stroną poszkodowaną w wyniku kolizji lub wypadku. Wszelkimi kosztami wynajmu samochodu zastępczego jest obciążany sprawca kolizji/wypadku, a jeśli posiadał ważną polisę OC, płatność za wynajem auta zastępczego przejmuje Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w którym sprawca był ubezpieczony. Kliknij tutaj!